przerwa1

eu

Klauzula Informacyjna


W ZWIĄZKU Z WEJŚCIEM W ŻYCIE Z DNIEM 25 MAJA 2018 ROKU RODO KLENCI OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SZKLARSKIEJ PORĘBIE SĄ PROSZENI O ZAPOZNANIE SIĘ Z PONIŻSZĄ INFORMACJĄ DOTYCZĄCĄ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:


Informacje o przetwarzaniu danych
Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) informuję, że:

1.    Administratorem Pani/a danych osobowych jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej z siedzibą w Szklarskiej Porębie ul. Jedności Narodowej 11 reprezentowany przez Elżbietę Pawłowską
2.    W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych: Sylwia Zgierska e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

3.    Dane będą przetwarzane w celu realizacji wymogów ustawowych Dane będą przechowywane do czasu istnienia obowiązku ustawowego.
4.    Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
5.    Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Ul. Jedności Narodowej 11
58-580 Szklarska Poręba
Tel: 757172146