przerwa1

eu

WARSZTATY KULINERNE – PRZYGOTOWUJEMY ZDROWĄ, DOMOWĄ PIZZĘ

Zgodnie z wcześniejszą informacją na stronie wczoraj podjęliśmy się nie lada zadania. Klubowicze wspólnie z dziećmi ze Świetlicy środowiskowo-terapeutycznej "Cegiełka" przygotowywali zdrową, domową pizzę. Najpierw zagnieciono ciasto na pizzę, które rosło sobie w zaciszu naszej klubowej kuchni, gdzie aż tłoczno robiło się od małych pomocników. Gdy ciasto wyrastało przygotowywaliśmy wszystkie pozostałe składniki do pizzy, aby każdy mógł stworzyć swoją własną i niepowtarzalną. Kolejne wyzwanie kulinarne wykonane zostało z powodzeniem. Z naszych klubowych piekarników wyszły pyszne i bardzo kolorowe pizze na zdrowym, cieniutkim cieście. Tyle ile indywidualności w naszym Klubie i w "Cegiełce" – tyloma rozmaitymi smakami pizzy można było się wczoraj delektować.

Instruktor reintegracji społecznej i zawodowej – OSL
Justyna Mazurkiewicz

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Ul. Jedności Narodowej 11
58-580 Szklarska Poręba
Tel: 757172146