przerwa1

eu

Dolny Śląsk mocny wolontariatem sportowym!

To hasło projektu, którego celem jest zbudowanie trwałej sieci podmiotów, zainteresowanych rozwojem wolontariatu sportowego.
Wydarzenia sportowe o randze międzynarodowej na trwałe zagościły na Ziemi Dolnośląskiej. Do niedawna Wrocław był ich głównym organizatorem - obecnie odbywają się w różnych punktach województwa. Rozproszenie to skutkuje koniecznością wypracowania innowacyjnych dla regionu, schematów współdziałania pomiędzy zainteresowanymi stronami.

Zainteresowane strony: organizatorzy imprez sportowych, centra i kluby wolontariatu, młodzież szkół i uczelni chętna do pracy na rzecz innych, wreszcie gospodarze Dolnego Śląska, dążą do wspólnego celu, jakim jest rozwój wolontariatu sportowego. 
Wysoki poziom pracy wolontarystycznej to bezpieczeństwo i satysfakcja wolontariuszy, to doskonała jakość obsługi wydarzenia sportowego, pełna kontrola organizatorów nad przebiegiem imprezy, to wreszcie promocja regionu i jego gospodarzy.  
Dolny Śląsk mocny wolontariatem sportowym – jest wizją, której realizacja rozpoczyna się teraz: od nawiązania kontaktu, wzajemnego poznania, wyrażenia swoich oczekiwań, dzielenia doświadczeniami,  od budowania relacji opartych na wiedzy i zaufaniu –
od rozpoczęcia wspólnej podróży, do której serdecznie zapraszamy!

Chcesz się dowiedzieć więcej?
• Wejdź na stronę –www.lokalniniebanalni.pl
• Wyślij pytanie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Ul. Jedności Narodowej 11
58-580 Szklarska Poręba
Tel: 757172146