przerwa1

eu

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Goleniowskiej "Ina"tańczy dla Szklarskiej Poręby

W czwartek 27.02.2014 od godz. 1600 do 1700, w muszli koncertowej w Rodzinnym Parku  Rozrywki Esplanada, odbył się nieodpłatny występ czterdziestoosobowego dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Goleniowskiej "Ina".
Dzieci, przebywające nieopodal Szklarskiej Poręby na obozie treningowym, przed występami w Czechach i w Holandii, podziękowały tańcem mieszkańcom naszego miasta za przyjazną atmosferę i doskonałe przyjęcie. Na występ zaproszeni byli przede wszystkim seniorzy; przybyli reprezentanci PKPS z Janiną Gerczak na czele, przedstawiciele UTW, ZEiR a przede wszystkim mieszkańcy Sudeckiego Domu Pomocy Słoneczna Polana.

Mimo chłodnego popołudnia o ciepłe przyjęcie i zabawę na wieży emocji zadbali gospodarze Rodzinnego Parku Rozrywki Esplanada i widzowie nagradzając występy gromkimi brawami – za co składają serdeczne podziękowania współorganizatorzy: Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Aktywności Lokalnej oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.
Wszystkim członkom Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Goleniowskiej "Ina" życzymy wielu sukcesów w Polsce i poza jej granicami i zapraszamy ponownie; (więcej informacji o zespole pod adresem http://ina-folk.pl/).

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Ul. Jedności Narodowej 11
58-580 Szklarska Poręba
Tel: 757172146