przerwa1

eu

Przedszkolaki i uczniowie podzielili się słodyczami !

Od 20 do 24 czerwca br Klub Wolontariatu działający przy MOPS-ie przy ogromnym wsparciu ks. Bartka Ryszkowskiego z parafii pw. św. Maksymiliana organizował w szkołach i przedszkolach naszego miasta zbiórkę słodyczy pod hasłem „Podziel się słodyczą”. We wspomnianym okresie w Przedszkolu nr 1, Szkołach Podstawowych nr 1 i 5 oraz ZSOiMS dzieci i młodzież do specjalnie przygotowanych pojemników wrzucały słodycze, soki i owoce. Z zebranych słodkości przygotowano 16 pokaźnych paczek, które przekazano przed Międzynarodowym Dniem Dziecka dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszego miasta. Organizatorzy akcji bardzo dziękują wszystkim darczyńcą, ale specjalnie podziękowania kierują do najbardziej zaangażowanych w akcję dzieci z Przedszkola nr 1 oraz uczniów Szkoły Podstawowej nr 1. Sukces akcji zachęca do zorganizowania jej również za rok !(MOPS-MSL)

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Ul. Jedności Narodowej 11
58-580 Szklarska Poręba
Tel: 757172146