przerwa1

eu

P r a c o d a w c o !

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szklarskiej Porębie zaprasza do składania wniosków o skierowanie na staż (załącznik Nr 1 do Regulaminu organizacji stażu – do pobrania), w związku z realizacją działań w zakresie aktywnej integracji projektu systemowego „Ja wam jeszcze pokażę – krok w stronę aktywizacji i integracji mieszkańców Szklarskiej Poręby”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu przewiduje się skierowanie na staż dwóch uczestników projektu systemowego na podstawie umowy o współpracy z pracodawcą (załącznik Nr 2 do Regulaminu organizacji stażu - do pobrania), zawartej  na okres od 1 lipca 2013  do 30 listopada 2013 roku (5 miesięcy).

Regulamin organizacji stażu do wglądu i pobrania wraz z załącznikami.

Wnioski należy składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Szklarskiej Porębie ul. Sikorskiego 8, osobiście,  za pośrednictwem poczty lub drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW-  DO 15 CZERWCA 2013 ROKU

Wybór pracodawcy zostanie dokonany przez Zespół projektowy z uwzględnieniem analizy predyspozycji i potrzeb uczestnika projektu.

Koordynator projektu Justyna Mazurkiewicz

Regulamin,
załącznik nr 1 do Regulaminu - wniosek o skierowanie na staż - pobierz
załącznik nr 2 do Regulaminu - umowa o współpracy - pobierz
załącznik n4 3 do regulaminu - umowa udziału w stażu - pobierz

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Ul. Jedności Narodowej 11
58-580 Szklarska Poręba
Tel: 757172146