przerwa1

eu

Artykuły

Uwaga !!! Czasowa zmiana godzin pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

W okresie 01 lipca 2019r-31sierpnia 2019r z powodu prognozowanych wysokich temperatur wprowadza się zmianę rozkładu czasu pracy dla pracowników Ośrodka Pomocy. Pracownicy będą wykonywać pracę w następujących godzinach:
- w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. 7.00-15.00.
- w środę w godz. 7.00-16.30
- w piątek w godz. 7.00-13.30
Zmiana rozkładu czasu pracy nie dotyczy pracowników Placówek wsparcia dziennego oraz Klubu Integracji Społecznej.

Zmiana godzin pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

W dniach 26 i 27 czerwca 2019 r z powodu prognozowanych upałów i temperatury powietrza w pomieszczeniach biurowych przekraczającej w ostatnich dniach 28°C wprowadza się skrócony czas pracy dla pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy społecznej. Ośrodek w tych dniach czynny będzie do godziny 1400.

Dzień Dziecka 2019r. w Świetlicy PLUS

Z okazji Dnia Dziecka wychowankowie ze świetlicy „Plus” zostali zaproszeni przez wychowawcę i wychowanków Świetlicy „Cegiełka” do wspólnej zabawy. Dzieci uczestniczyły w zabawach na świeżym powietrzu oraz w warsztatach florystycznych prowadzonych przez Panią Annę Kosmendę z Klubu Integracji Społecznej. Na tę okazję przygotowano dla Nas pyszne sałatki oraz grillowane kiełbaski z góralskimi oscypkami. Na deser Pani Ewa Dmytryszyn rozdała wielkie porcje domowego sernika... ustawialiśmy się w kolejkę po dokładkę! DZIĘKUJEMY za wspaniałe przyjęcie! Chętnie odwdzięczymy się podczas wakacyjnych wspólnych spotkań.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka 2019r. w Świetlicy PLUS

Poszukujemy opiekunów do pełnienia usług opiekuńczych

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej poszukuje opiekunów do pełnienia usług opiekuńczych u mieszkańców w Szklarskiej Poręby. Wynagrodzenie z tytułu umowy zlecenia za 1 godzinę usługi 20,00 zł brutto. Elastyczne godziny pełnienia usług. Bliższe informację pod numerem telefonu 757172146 wew.118

załączniki :
pobierz - II Konkurs na prowadzenie zajęć profilaktycznych i poradnictwa dla mieszkańców Szklarskiej Poręby
pobierz - Zaproszenie do składania ofert dla pracowników socjalnych

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Ul. Jedności Narodowej 11
58-580 Szklarska Poręba
Tel: 757172146